Папа Римський Франциск захворів після зустрічі з прихожанами в Італії та заявив, що повернеться до роботи пізніше, коли піде на поправку. Припускається, що 83-річний понтифік міг заразитися смертельним коронавірусом, який бушує в Китаї.

Про це повідомляє іноземне видання Associated Press.

Відтак, як відзначається, Папа Римський скасував заплановану месу зі священнослужителями в Римі через нездужання після зустрічі з прихожанами. Так, всього за благословенням Папи, яке відбулося напередодні, прийшли 12 тисяч людей, частина з яких могла бути хвора на коронавірус. Однак, це не завадило понтифіку, як зазвичай, цілувати присутніх на площі Святого Петра і знизував їм руки.

Папа Римський, фото: Getty Images
Папа Римський, фото: Getty Images

Після ж цієї зустрічі, за словами, самого Франциска, він відчув "слабке нездужання", а тому повернеться до виконання запланованої роботи пізніше. До слова, наразі в Італії зафіксовано понад 400 випадків зараження коронавірусів та 11 людей вже пішли з життя.

Популярні новини зараз
Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще