Жителі Китаю, які користуються смартфонами Apple і Xiaomi, відтепер більше не можуть скачати симулятор епідемій Plague Inc, який став популярним у зв'язку з смертельним коронавірусом.

Про це пише видання TechNode.

Варто зауважити, що у Китаї все більших обертів набирає смертельна інфекція, яка вже забрала тисячі життів, а також заразила не менше 60 тисяч осіб по всьому світі. У зв'язку з цим, гра в жанрі симулятор, яка була випущена в 2012 році,  Plague Inc отримала нову хвилю популярності. Адже саме в цьому додатку головною задачею гравця – є знищення всього живого на Землі.

коронавірус в Китаї, фото: gettyimages
коронавірус в Китаї, фото: gettyimages

Щоправда, через деякий час британська компанія Ndemic Creations, яка і стоїть за створенням цієї гри, заявила про те, що отримує величезну кількість негативних повідомлень від жителів КНР, які скаржилися на те, що грати Plague Inc на тлі спалаху коронавірусу – аморально.

Популярні новини зараз

Герметична свинцева труна віком у півтора тисячоліття - вчені відкопали моторошну знахідку з невідомим вмістом

Лакшері життя Смолія, підмочена репутація Зеленського і сивина в бороду - біс в ребро у Поплавського, головне за день 5 липня

Поранена дівчина і двоє "підрізаних": перші подробиці і відео стрілянини в Києві

Обурення мітингувальників накрило Зеленського на Одещині: "За що ти нас вбиваєш?"

Показати ще

Наразі ж стало відомо, що мешканці Китаю, які користуються Apple і Xiaomi, не можуть скачати дану гру - офіційно про причини цього поки не повідомляється.