Коронавірус наступає, від страху перед загрозою людей охоплює паніка. І вже невідомо, що страшніше – хвороба чи цей переполох.

В Чехії через паніку, викликану поширенням смертельного коронавірусу, полиці магазинів порожніють на очах, а в столиці збираються запровадити обмеження.

В мережі з'явились фото, які демонструють спорожнілі прилавки супермаркетів в Празі - люди активно закуповуються продуктами.

"апокаліпсис" в магазинах Чехії, фото: apostrophe
"апокаліпсис" в магазинах Чехії, фото: apostrophe

"апокаліпсис" в магазинах Чехії, фото: apostrophe
"апокаліпсис" в магазинах Чехії, фото: apostrophe

Через панічні настрої жителів чешської столиці, викликані епідемією коронавируса, в Празі можуть обмежити продаж продуктів харчування "в одні руки".

Так, чеські видання цитують заступника мера Праги Петра Глубучека. За його словами, керівництво міста буде змушене запровадити обмеження на придбання продуктів харчування.

Мер Праги попередив, що "якщо люди почнуть масово скуповувати продукти, наприклад по 50 кг борошна, кількість упаковок на одну людину потрібно буде обмежити".

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, коли буде введено карантин в Україні через коронавірус

Як повідомляв портал Знай.ua, столицю заполонили люди в захисних спецкостюмах від коронавірусу

Популярні новини зараз

Яйця категорично не можна зберігати в холодильнику: чим це загрожує

Ольга Фреймут вперше показала розкішну квартиру в центрі Києва: "Прискіпливо займалася дизайном"

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - дружина не спить тиждень

Згинь, нечиста сило! Потужна молитва проти зла порятує весь рід

Показати ще