Американське Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору, більш відоме як NASA, призупинило свою діяльність через епідемію коронавірусної хвороби COVID-19. Це також призведе до відтермінування польоту людини на Місяць, запланованого на 2024 рік.

Про це повідомляє BBC.

Один із співробітників NASA захворів на коронавірус, що змусило усе керівництво цієї агенції замислитись про безпеку працівників навіть на такій віддаленій від усього іншого життя і таємничій роботі. NASA вирішило призупинити усі поточні роботи та дозволити людям залишитись вдома, щоб перечекати. На основних об'єктах NASA працюює мінімум людей, які є необхідними для інфраструктури центру.

Рішення піти на карантин означає неуникність перенесення польотів як до Місяця, так і до Марсу. У планах NASA було надіслати один безпілотний апарат на Місяць у найближчий рік, а вже у 2024 зробити повноцінну місію на Місяць з людьми. Всі ці етапи мали формувати досвід і ідеї, які використовуються у паралельному проєкті про політ до Марсу.

фото Getty Images
Повний місяць // фото Getty Images

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

Очільник NASA не показує ознаки паніки через зрив попередньо оголошених дат і запевняє, що його найдужче непокоїться здоров'я його співробітників.

Нагадаємо, раніше харківські супермаркети зважились на крайні заходи через коронавірус, українцям доведеться обмежити апетити.

Як повідомляв портал "Знай.ua", коронавірус в космосі - NASA озвучила термінову заяву, космонавтів закрили на карантин.

Також "Знай.ua" писав, що лікар наклав на себе руки, коли дізнався, що заразився коронавірусом.