Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва оголосила позицію організації щодо економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу COVID-19. МВФ попереджає про економічну рецесію, яка за своїми масштабами не поступатиметься світовій фінансовій кризі 2008 року, тому у фонді готують ряд заходів, спрямованих на зменшення шкоди.

Джерело: офіційний сайт Міжнародного валютного фонду.

За словами Георгієвої, найбільший ризик для світової економіки несе в собі потенційна хвиля банкрутств підприємств, яка не дасть суспільству відновити свої потужності після завершення карантину чи навіть нанесе суттєву шкоду функціонуванню соціуму.  

МВФ отримав вже біля 80 заявок про допомогу від різних країн, що є безпрецедентним явищем; при цьому очікуються нові запити. В організації вже розглянули прохання Киргизстану і дали позитивну відповідь щодо нього. 

Популярні новини зараз

Курс валют на 30 травня – долар впав нижче плінтусу, гривні відразу полегшало

Заощадження українців в Приват24 під загрозою, аферисти вийшли на новий рівень

Інтимні архіви Тіни Кароль лише в халатику злили в мережу, палко і ніжно одночасно

Величезні груди російської Кардашьян випали з міні-бікіні, оце так диньки

Показати ще

Особливої небезпеки зазнають ринки, які розвиваються. За оцінками МВФ, вони потребують фінансової допомоги у розмірі біля 2,5 трильйонів доларів. 

МВФ планує щонайшвидше надати допомогу тим країнам, які потребують цього найбільше. Це дозволить пришвидшити відновлення економіки після подолання кризи.

Тим не менш, у МВФ розраховують на підтримку провідних світових економік. Про готовність надати допомогу вже заявила Великобританія, Японія та Китай.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, раніше син поховав зараженого коронавірусом батька, а той воскрес і повернувся додому.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Хопкінс впевнений, що коронавірус створили божевільні вчені - історія повторюється.

Також "Знай.ua" писав, що коронавірус із шаленою швидкістю атакує Київ, Кличко озвучив нові цифри, - "плюс 19 за ніч".