Вчені з Університету Будапешта змогли підтвердити, що собаки дійсно можуть розуміти слова. Раніше вважалося, що вони звикають до певних звуків, і реагують на них за звичкою. Однак результати дослідження фахівців з Університету Будапешта спростовують цю теорію і доводять, що собаки насправді значно розумніші.

Фото від молодо фотографа собаки коргі, фото: sm-news
Фото від молодо фотографа собаки коргі, фото: sm-news

Професор Університету Будапешта Аттіла Андікс розповів, що будова мозку людини і собаки має певні подібності. Зокрема, є частки, які відповідають за детальне розпізнавання слів і інтонації. Андікс зазначив, що це доводить, що собаки здатні сприймати людську мову майже так само, як і люди. Однак наявність цієї частки не доводить той факт, що вона сформувалася спеціально для розпізнавання слів людей.

Вчені досліджували зміни електричних імпульсів у мозку собак, коли вони чули слова від свого господаря. При цьому використовувалися не тільки клички, а й найрізноманітніші слова, в тому числі і незнайомі. Дослідники довели, що під час проголошення слів, у відповідну частку мозку собаки надходить приплив крові, що доводить, що вони дійсно здатні розуміти слова.

Популярні новини зараз

"Щасливі батьки" Дан Балан і Тіна Кароль здивували фотографією з дитячим візочком: "Ти подарувала маленьку себе”

У Львові зникла 8-річна крихітка, місто на вухах: "Вийшла вранці зі школи і зникла"

Українців чекає аномальна осінь, синоптики б'ють на сполох - сніг і " бабине літо"

Сусіди Алли Пугачової висловилися про зіркове подружжя: "Дурні і п'яниці!"

Показати ще

Нагадавши, у Дніпрі торговці тваринами викинули напризволяще вісьмох кошенят. Вони ще зовсім крихітні-їм від сили 1,5 місяці, розміром з долоньку. У всіх них є лишай, а сплять вони на дереві.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Великобританії кіт пройшов пішки 64 кілометри і повернувся додому. 

Також портал Знай.uа писав, що всі випадковості в житті не випадкові, і іноді бажання можуть привести нас туди, куди ми навіть не підозрювали. Так, один відчайдушний молодий фотограф дуже довго шукав собі собачку, яка могла стати і другом, і моделлю, яку можна цікаво сфотографувати. У підсумку він перетворив собаку коргі в зірку.