У присутності кількох сотень людей, серед яких були посадові особи, журналісти, а також діячі культури та спорту, Лукашенко зачитав текст присяги, підписав акт про її прийнятті та отримав від глави Центрвиборчкому Лідії Єрмошиної посвідчення президента.

Заздалегідь про церемонію інавгурації оголошено не було.

Білоруський опозиційний канал NEXTA нагадав, що, відповідно до білоруського законодавства, інавгурація новообраного президента повинна транслюватися по національному телебаченню і радіо. Однак в цьому випадку це не було зроблено: білоруські телеканали під час принесення Лукашенко присяги показували серіали російського виробництва.

Лідери Литви, Латвії, Німеччини та Словаччини публічно заявили, що відмовляються розглядати Олександра Лукашенко як президента Білорусі, оскільки вибори глави цієї держави були їм сфальсифіковані. Пізніше до цієї позиції приєдналися США і Канада. Надалі глава української дипломатії Дмитро Кулеба також відмовив Лукашенку у визнанні.

Популярні новини зараз

Які продукти допомагають вилікувати пневмонію: у холодильнику у кожного

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

Суперниця Лукашенко на президентських виборах Світлана Тіхановська назвала себе єдиним лідером, обраним білоруським народом. Вона повідомила силовим структурам країни, що накази Лукашенко нелегітимні, і виконувати їх не слід.

Раніше Світлана Тіхановська розповіла про обставини, при яких була змушена покинути Білорусь.

Також були опубліковані особисті дані білоруських карателів, придушували протести в країні.