Тема розділення сімей мігрантів у США не сходить зі сторінок зарубіжних видань навіть після того, як Трамп своїм указом скасував відповідний закон.

Редакція журналу Time 22 червня помістила на обкладинку колаж, на якому зображена дитина, яка плаче, і президент США Дональд Трамп. Зображення супроводжувалось підписом "Ласкаво просимо в Америку". Темою номера стала жорстка політика влади США щодо мігрантів, зокрема розділенням їхніх сімей.

Голлівудський актор Джим Керрі вирішив "поправити" обкладинку і намалював альтернативне зображення для журналу Time у продовження теми розділення сімей мігрантів.

Керрі намалював альтернативну обкладинку: на його малюнку зображений президент США Дональд Трамп, який б'є маленьку дитину. Керрі супроводив зображення іншим написом: "Ось твої правові гарантії".

Популярні новини зараз
Стало відомо, чому Медведєв заливає очі алкоголем: путін зламав психіку Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори Квентін Тарантіно дав оцінку фільму "Топ Ган: Меверік" з Томом Крузом: "Це було до біса..." Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Свій малюнок Джим Керрі оприлюднив у Twitter.

"Я виправив скандальну обкладинку Time. Так набагато краще. Не дякуйте", — пояснив свій малюнок актор.

Нагадаємо, що президент Дональд Трамп підписав указ, який скасовує розділення сімей нелегальних мігрантів до США.

Трамп зазначив, що його розчулили фото дітей, яких відібрали у батьків, котрих саджають до в'язниць чи переслідують за незаконний перетин кордону.

"Йдеться про збереження цілісності сімей", — сказав Трамп на церемонії підписання указу.

"Мені не подобалося, що сім'ї розділені", додав Трамп.

Водночас, за його словами, Адміністрація буде продовжувати політику "нульової терпимості".

Як повідомляв портал "Знай.ua", Верховний суд США визнав конституційним рішенням указ президента Дональда Трампа, який забороняє в'їзд в країну громадянам деяких мусульманських країн, Венесуели та Північної Кореї.

Таким чином суд відмовився від попереднього рішення про те, що закон неконституційний через дискримінацію за релігійною ознакою.