Указ президента США Дональда Трампа, який забороняє в'їзд в країну громадян деяких мусульманських країн, Венесуели та Північної Кореї, визнаний конституційним рішенням Верховного суду США. Про це повідомляє BBC.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТаким чином суд відмовився від попереднього рішення про те, що закон неконституційний через дискримінацію за релігійною ознакою.
Ініціативу вашингтонської адміністрації підтримали п'ятеро суддів, четверо були проти.
Нагадаємо, указ забороняє видачу віз на в'їзд в країну більшості громадян Ірану, Лівії, Сомалі, Сирії та Ємену. Зі списку зникли Чад і Ірак. До цього рішення суди нижчої інстанції блокували імміграційний указ Трампа, який був оголошений у вересні 2017 року.
Як повідомляв NEWSONE раніше, Дональд Трамп підписав указ, який припиняє практику поділу сімей нелегальних мігрантів.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що американський президент Дональд Трамп заявив, що мігрантів, які приїхали до США ще у юному віці, не депортуватимуть.
Про це повідомляє "Голос Америки".
Він підкреслив, що навіть якщо вони перебувають на території країни нелегально, то згідно його імміграційною політикою все одно "не стануть мішенями для депортації".
На думку Трампа, першими, кого потрібно видворити з Америки, являються злочинці, тому він має намір захистити молодь, яка переїхала в Америку ще будучи дітьми.
"У народі їх охрестили мрійними. Що стосується них – це справа серця", - додав президент.
Слід відзначити, що за часів перебування при владі попередника Трампа Барака Обами, започаткували програму, за якою можна було отримати відстрочку по депортації - The Deferred Action for Childhood Arrivals, або DACA. Згідно документу, мігранти повинні були досягши 16 років підтвердити, що за час свого перебування у США не скоїли жодного злочину.
Портал також повідомляв, що американські судді розглянуть указ президента США Дональда Трампа щодо заборони в'їзду іммігрантів з мусульманських країн.