Свою допомогу у боротьбі з напливом незаконних мігрантів запропонував європейським політикам засновник американської приватної військової компанії Blackwater і союзник президента США Дональда Трампа Ерік Прінс.

Про це він повідомив в інтерв’ю італійському виданню Corriere della Sera.

На його думку, щоб зупинити тисячі мігрантів з Судану, Чаду, Нігеру, які хочуть дістатися до Європи, треба створити прикордонну поліцію уздовж південного кордону Лівії.

Для цього Прінс пропонує організувати три поліцейських бази і відправити туди близько 750 інструкторів Frontier Services Group, які керуватимуть, надаватимуть комунікаційну підтримку, здійснюватимуть збір даних і повітряну розвідку. Він запевняє, що співробітники його компанії зможуть достатньо легко зупиняти, затримувати і висилати з Лівії до їхніх країн сотні тисяч африканських мігрантів. Такий план, каже він, "більш гуманний, професійний і дешевий, ніж ті програми, які зараз застосовує ЄС".

Дивіться: Європа і мігранти: градус невдоволення зростає

Популярні новини зараз

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Показати ще

Незважаючи на те, що компанія Прінса Blackwater опинилася в центрі скандалу у зв'язку з убивством 14 цивільних жителів Багдада в вересні 2007 року, а кілька її працівників отримали солідні тюремні терміни, Трамп може прислухатися до його ініціативи. Мало того, що бізнесмен дав 250 тисяч доларів на передвиборчу кампанію мільярдера-республіканця, так ще й його сестра Бетсі Девос є міністром освіти США.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", поки США закривають мігрантам дорогу, а Європа задумується про обмеження для них, Канада запрошує біженців до себе.