Курйозне фото з Ангели Меркель просто підірвало інтернет.

Канцлера Німеччини сфотографували на фоні іграшок-ведмедів, які покладені в позу, яка ніби імітує статевий акт. Знімок був зроблений під час візиту німецького лідера в дитячий сад католицької благодійної організації "Карітас" в Кельні.

На фото Меркель сидить за столом з дітьми, тоді як два ведмеді знаходяться на задньому плані прямо на даху іграшкового будиночка-шафи.

Кадр був поширений за допомогою ЗМІ і став приводом для безлічі жартів і мемів.

Популярні новини зараз
СБУ ліквідувала масштабну схему розкрадання допомоги для ЗСУ: бронежилети продавали у популярній мережі Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Пенсіонер врятував життя 1800 українцям, яких наздогнала війна: "Божа рука" Ірина Федишин осоромилася гомофобними висловлюваннями: "Ти йдеш на х*й вслід за руским кораблем"
Показати ще

Мабуть, ніхто, крім фотографа не помітив курйозного моменту, сама ж політик повністю поглинена спілкуванням з маленькими дітьми.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", канцлер Німеччини Ангела Меркель відповіла на різку критику з боку президента США Дональда Трампа, який заявив про повну залежність ФРН від Росії. Вона сказала, що її країна повністю незалежна у своєму політичному виборі.

Про це повідомляє Reuters.

Меркель підкреслила, що добре знає, що частина Німеччини свого часу контролювалася Радянським союзом.

"Я дуже щаслива, що сьогодні ми об'єднані у вільну Федеративну республіку Німеччина. Через це ми можемо говорити, що ми можемо проводити незалежну політику і приймати незалежні рішення. Це дуже добре, особливо для жителів східної Німеччини", — сказала Меркель.

Канцлер Німеччини також відповіла на нападки Трампа щодо того, що Німеччина вносить недостатньо коштів у бюджет Альянсу.

"Німеччина робить для НАТО дуже багато" — заявилася Меркель.

Вона додала, що ФРН є другою країною, яка надає для НАТО найбільше військових.

"Ми активно співпрацюємо з Афганістаном. І таким чином ми захищаємо інтереси США", - озвучила Меркель.

Крім того, довіра до рішень канцлера Німеччини Ангели Меркель все більше підриває міністр внутрішніх справ Хорст Зеехофер. Конфлікт між лідером Християнсько-соціального союзу (ХСС) і головою Християнсько-демократичного Союзу (ХДС).

Відомо, що Меркель виступає категорично проти ідей Зеехофера, який не хоче пускати в Німеччину біженців без документів і навіть тих, хто зареєстрований в іншій країні ЄС. Канцлер впевнена, що дана міра суперечить європейським нормам надання притулку й самому німецькому законодавству.