Голландська авіакомпанія KLM опублікувала в Twitter соціальну рекламу на тему ЛГБТ. Твіт викликав шквал глузування і критику з боку користувачів.

Люди заявляли, що більше не літатимуть літаками KLM. І справа тут не в гомофобії, а в дивній метафорі, яку використали горе-рекламщики.

В Амстердамі з 29 липня по 6 серпня проходив фестиваль ЛГБТ, так званий прайд. На честь цієї події, а також на честь акції "місяць прайду" в соцмережах, авіакомпанія KLM опублікувала в твіттері рекламне оголошення. На картинці зображені три райдужних ременя безпеки на блакитному тлі.

"Неважливо, з ким ти траскаєш. Веселого прайду, Амстердам!", - підписали рекламісти своє творіння.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав свою "подружку", і це не Тоня Матвієнко

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

Така реклама викликала хвилю реготу з очевидної причини. На картинці дві комбінації ременів з трьох не застібаються, а значить, не виконують свою основну функцію.

Більшість користувачів цей факт насмішив, а у тих, хто не симпатизує гомосексуалам, з'явився зайвий привід це засудити. Гомофоби вважають, що в цій рекламі все показано правильно, аналогія дуже вдала.

"Що, ніхто не зрозумів, що тільки ремінь "гетеро" реально працює?"

"Лол, прокиньтеся, хлопців, це найбільший маркетинговий фейл. Два з трьох буквально не працюють".

"Насправді порівняння ідеальне. Один варіант - справжній шлюб, а два інших - тільки прикидаються, а на ділі не працюють".


"Дякуємо за наочну демонстрацію, чому ЛГБТ - це абсурд".

"Оскільки є шанс, що люди, які встановлюють ремені, настільки ж некомпетентні, як і PR-команда і маркетинг, я, мабуть, не полечу KLM".

"Сподіваюся, ви маєте рацію ..."

Зазначимо, що гей-прайд в Амстердамі проводдиться задля підтримки толерантного ставлення до ЛГБТ і захисту прав людини незалежно від їїсексуальної орієнтації. Захід підтримує влада Амстердаму і проводить фестиваль в кінці липня - на початку серпня.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в червні відбувся другий в історії Києва "Марш Рівності".