Батько 9 дітей зважився на розлучення: причина вас шокує

поділитись
Правда відкрилася дещо запізніло

Скандальна історія сталася в невеликому мексиканському містечку Сіді-Сліман. Багатодітний батько дізнався, що насправді не є біологічним батьком жодному з них. Можна тільки уявити ту бурю емоцій, які він відчув по відношенню до своєї дружини.

Марокканець, віком близько 50 років вирішив пройти диспантеризацию з-за того, що у його лікуючого лікаря викликало занепокоєння ущільнення на одній з його тестикул. Було проведено цілий спектр аналізів, який і показав щось приголомшливе. Спойлер: це не було пов'язано з ущільненням.

Ущільнення в тестикулі виявилося абсолютно безпечним. Воно не заважало жити і працювати чоловікові, а ось сперма, по одному з аналізів, виявилася повністю недієздатною. Крім того, лікарі були впевнені, що вона була такою із самого народження чоловіка.

Можливо цей факт не шокував би марокканця, якщо б його вдома не чекала дружина з дітьми, які, як він був упевнений до того самого моменту в кабінеті лікаря, біологічно були його. А їх за 35 років щасливого шлюбу у чоловіка народилося дев'ять.

Марокканець не став огульно вірити результатам однієї експертизи і звернувся в іншу клініку. У ній також йому дали висновок про повне безпліддя. Лікарі в третій клініці, на жаль зневіреного чоловіка, підтвердили попередній діагноз.

Чоловік вирішив діяти рішуче і не прощати дружині, з якою прожив цілих 35 років, численні зради. Марокканець найняв адвоката і подав одразу два позови. Перший на розлучення, а другий на позбавлення самого себе батьківських прав. Дружині погрожують тепер проблеми з законом, адже в Марокко дуже серйозно ставляться до подружніх зрад навіть на законодавчому рівні.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа ", Винник виявився багатодітним батьком. І хоч він вважає, що особисте життя не повинна виноситься напоказ. Нещодавно він вперше показав своїх дітей.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
батько, беспліддя, багатодітність
Клони черв'яків-молотів захопили найромантичнішу країну
0
0
16:15 23.05.2018
Реал Мадрид і Ліверпуль зустрінуться у фіналі ЛЧ 26 травня о 21.45
0
0
15:08 23.05.2018
На борту літака малазійських авіаліній у липні 2014-го загинули сотні невинних людей
0
0
13:42 23.05.2018
У Держдепі вважають, що це найнебезпечніше для росіян місце на планеті
0
0
12:38 23.05.2018