В китайські батьки нарікають на те, що їх діти після перегляду мультика про свинку Пеппу починають вести себе дивно і копіюють поведінку свинки з мультика. Про це пише видання The Global Times.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВ результаті скарг, популярна в Китаї онлайн-відеоплатформа Douyin обмежила доступ до британського мультсеріалу про свинку Пеппу. А з відеоплатформи видалили всі ролики зі свинкою Пеппою і повідомлення з відповідним хештегом. Причиною цього могли стати численні скарги дорослих на цей мультсеріал.
Як повідомляють місцеві засоби масової інформації, ще в листопаді минулого року китайські батьки почали дискусію про користь цього мультика для їх дітей. Багато дорослих скаржилися на те, що їх діти ставали залежними від свинки Пеппи. Зокрема, батьки відзначали, що після перегляду мультика їх дошкільнята починали хрюкати і стрибати в бруд.
До речі, персонаж свинки Пеппы в Китаї став популярним не тільки серед дітей, але і серед молоді. Свинка Пеппа є іконою китайської субкультури, яка культивує лінь. Китайці, які належать до цього руху, переважно не займаються своєю освітою, мають нестабільну роботу і пропагують все, що йде всупереч ідеології правлячої партії.
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що український мультик став найкасовішим в історії. Мультик "Викрадена принцеса" став найкасовішим фільмом українського виробництва в історії. Так, загальносвітові збори анімаційного фільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" досягли 2 467 850 доларів. Таким чином, цей мультфільм став найкасовішим фільмом українського виробництва в часи незалежної України, повідомляє прес-служба Animagrad.
Мультик "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", створений студією Animagrad за підтримки Держкіно, вийшов у національний прокат 7 березня 2018 року. За перший вікенд прокату картина зібрала майже 21,5 мільйона гривень, побивши рекорд по касових зборах серед українських фільмів.