В Іспанії запустили канатну переправу "зіп-лайн", яка переносить туристів в іншу країну і інший часовий пояс. Унікальна подорож по повітрю починається в іспанському місті Санлукар-де-Гвадіана, а закінчується в португальському Алкотим, пише Trendencias.

Загальна протяжність спуску становить 720 метрів. Швидкість досягає 80 кілометрів на годину, що дозволяє подолати відстань за 1 хвилину. Ціна – від 18 євро з людини (близько 550 гривень). У вартість входить трансфер на позашляховику з Санлукар-де-Гвадіана до спеціальної стартової платформи і зворотний пором в Іспанію.

Але важливо також згадати, що таке екстремальна розвага має свої обмеження і підходить не для всіх. Так, охочі покататися на канатній дорозі з Іспанії в Португалію повинні бути старше 14 років і важити менше 110 кілограмів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Facebook допоможе кожному побувати в Нью-Йорку. Дослідницька лабораторія Facebook зайнялася реалізацією однієї ідеї: навчити штучний інтелект розуміти мову, змушуючи її вести віртуальних туристів навколо Нью-Йорка.

Популярні новини зараз
З ознаками сп'яніння під час комендантської: скандальний генерал Сергій Мул відмовився від алкотесту і нахамив патрульним Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Нейромережа покладається на Walk Talk, набір даних, призначений для використання іншими дослідниками. Сам же Talk Wal складається з трьох елементів: невеликі карти околиць Нью-Йорка, фотографії на 360 градусів з тих же місць і приклади діалогу людей, направляючих один одного навколо цих районів. В принципі, це все, що вам може знадобитися, щоб навчити ШІ вирішувати цю задачу.

Це може здатися трохи дивним, як метод навчання штучного інтелекту, але FAIR набирає встановлену область досліджень, відому як "засноване вивчення мови" або "втілене навчання". У цій теорії говориться, що єдиний спосіб навчити ШІ розуміти мову, як люди, повинен змусити їх вчитися, як ми, - в реальному світі.