Як говориться: "за дурною голову й ногам горе". Житель Санк-Петербурга може претендувати на "премію Дарвіна" через свої розваги. Чоловік, який намагався покататися на тропах крана, раптово зірвався з висоти.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Інцидент потрапив на відео, яке опублікували в YouTube.

Інцидент стався на одному з кудельних майданчиків, а жертвою дурощів став різноробочий. Молодий чоловік вирішив розважитися, однак, намагаючись перехопити руки, зірвався вниз.

Потерпілий з численними травмами, в тому числі переломом основи черепа, доставлений в лікарню. Коментатори під відео вважають, що чоловік гідний премії Дарвіна, яку видають за найбезглуздішу смерть.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Російський турист отримав премію Дарвіна на турецькому курорті

Турист невдало відпочив на турецькому курорті, вирішивши пострибати з дитячої гірки у басейн. Чоловік довго готувався до стрибка. Однак це не врятувало його від травми. У найвідповідальніший момент гірка похитнулася, і, не дострибнувши до води, турист полетів вниз головою прямо на кахлі. У мережі спантеличені питанням, чи залишився живим стрибун. Користувачі відзначили, що навколо всі тільки знімали відео і лежали на тапчанах, і ніхто не кинувся "бідоласі" на допомогу.

Бойовик Плотницького отримав премію Дарвіна

Неадекватний бойовик "ЛНР" вирішив продемонструвати свою фізичну форму та навички паркуру, проте однієї миті щось пішло не так. Росіянин рухнув з балкону дев'ятого поверху.

До слова, премія Дарвіна - віртуальна премія, щорічно присуджується особам, які найбільш безглуздим способом померли або втратили здатність мати дітей і в результаті позбавили себе можливості внести вклад в генофонд людства, тим самим потенційно поліпшивши його.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", черговий росіянин застряг на Мосту дурості. На перетині Софійській вулиці і Лєнсовєтовської дороги в Санкт-Петербурзі "Газель" не змогла подолати шляхопровід, на якому розміщений плакат з написом "Газель не проїде". Сам міст, за дивним збігом обставин, іменується "мостом дурості".