Великобританія охарактеризувала торгпредство Росії як "лігво шпигунів", повідомляє Daily Mail.

За даними джерел, його закриття знаходиться на розгляді на тлі того, як "Кремль нагнітає словесну війну, заявляючи, що ще більше британських дипломатів повинні бути вислані".

Раніше повідомлялося, що Росія вишле дипломатів ряду західних країн у відповідь на видворення співробітників російських диппредставництв.

23 співробітника посольства Росії у Великобританії у вівторок, 20 березня, вилетіли з Лондона на лайнері Іл-96 з бортовим номером RA-96023.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Показати ще

Сергій Наришкін, директор Служби зовнішньої розвідки, підтвердив, що серед російських дипломатів, яких вислали західні країни, є офіцери зовнішньої розвідки.

"Серед співробітників МЗС є офіційні представники нашої служби, офіцери безпеки, зовсім небагато. Це особи, які були офіційно представлені в цих країнах як співробітники СЗР, які забезпечували взаємодію зі спецслужбами цих країн на так званому партнерському каналі", - заявив Наришкін.

Україна прийняла рішення про висилку 13 російських дипломатів. Серед них є співробітники достатньо високого рівня - перший і другий секретарі посольства.

"Наскільки мені відомо, Україна висилає досить серйозних дипломатів, на рівні першого, другого секретаря (посольства), тобто не технічний персонал. Вони вже до завтра повинні покинути територію України, їм дали 48 годин. Я вважаю, що цим кроком ми показуємо єдність з європейським співтовариством", - говорить віце-президент ПАРЄ.

Також портал повідомляв про те, що до міжнародної акції з дипломатичної ізоляції Росії підключилася Канада - вона висилає з країни чотирьох російських дипломатів.

Першопричина дій канадського керівництва та ж, що і у колег з Великобританії, США, України. Це спроба вбивства імовірно російськими агентами в англійській Солсбері колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля.

Також нагадаємо про те, що близько двох десятків країн світу вже підтвердили рішення про висилку російських дипломатів через отруєння колишнього розвідника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в Британії.