Після висилки 13 російських дипломатів в Україні продовжують працювати ще 66 представників Кремля.

Про це в ефірі української радіостанції заявила заступник глави Міністерства закордонних справ Олена Зеркаль. Вона зазначила, що Україна чекала швидкої реакції Росії, коли приймала рішення про видворення послів.

"Ми виходили з того, що дійсно, така можливість існує, і коли ми розглядали саме питання щодо російських дипломатів, ми розуміли, що відповідь, швидше за все, буде, і що це може вплинути на наші консульські представництва і диппредставництво в Росії. Але це зупиняло нас від того, щоб прийняти рішення щодо більшої кількості російських дипломатів, оскільки для мене це теж було новиною, що їх працювало в Україні 79 осіб", - заявив Зеркаль.



При цьому вона підкреслила, що в Росії працює менше українських дипломатів, ніж в Україні - кремлівських.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

"І звичайно, це створює додаткову напругу для нашого представництва в більшості регіонів Росії, особливо, що стосується Ростова і необхідності забезпечення консульського доступу до українських політв'язнів", - підсумувала заступник міністра.

Карасьов прокоментував висилку російських дипломатів


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як столичні активісти "проводжали" путінських посланників, яких Київ вирішив повернути назад після резонансної історії з британського Солсбері: 4 березня там отруїли колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. Представники десятків країн зійшлися на думці, що за цим стоїть Росія, і вимагають відповіді за використання забороненого хімічної зброї: нервово-паралітичного газу "Новачок", від якого відмовився весь світ багато років тому.

Ми також писали про те, що "флешмоб" з висилання російських дипломатів підтримала і Чорногорія: уряд оголосив одного російського дипломата персоною нон грата і відкликав згоду на призначення почесного консула Російської Федерації.