Великобританія не буде на цей момент накладати на Росію санкції. Про це на зустрічі, присвяченій отруєнню колишнього шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки, повідомила прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей, передає Associated Press.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Британія заявляє, що на цей момент вона не буде накладати на Росію подальші санкції щодо отруєння колишнього шпигуна, але продовжує активно приймати нові заходи", - передає виадння.
Зустріч Ради національної безпеки сталася у вівторок після того, як майже двом десяткам російських дипломатів було наказано покинути Великобританію через отруєння Скрипаля і його доньки Юлії.
Британія вже вигнала 23 російських дипломатів і розірвала контакти на високому рівні з Москвою.
"На додаток до вигнання дипломатів Британія посилила перевірки приватних рейсів, що надходять в Британію, і готує законодавство, в якому буде йти мова про активи правопорушників", - йдеться в повідомленні.
Британія "активно розглядає" подальші заходи.
Як раніше пердавав портал "Знай.ua", британський прем'єр Тереза Мей під час засідання Ради національної безпеки заявила, що за отруєнням колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля, ймовірно стоять представники РФ.
Прем'єр уточнила, що Скрипаль був отруєний нервово-паралітичною речовиною російського виробництва з сімейства "Новачок".
Нагадамо, отруєння Сергія Скрипаля сталося 4 березня 2018 року. Що проживає у Великобританії колишній військовий розвідник ГРУ Сергій Скрипаль і його 33-річна дочка Юлія, яка приїхала з Москви провідати батька, були знайдені без свідомості на лавці біля торгового центру The Maltings в Солсбері без видимих тілесних ушкоджень. Їх помітила лікар, яка скоювала в цей час покупки разом з чоловіком. Скрипаль з дочкою були екстрено госпіталізували в лікарню міста в стані важкого отруєння. Обидва опинилися в реанімації в стані коми.
Відмітимо, Сергій Скрипаль - колишній радянський і російський офіцер військової розвідки; до 1999 року співробітник ГРУ. У 2006 році був засуджений в Росії за статтею "державна зрада" за шпигунство на користь Великобританії.