У неділю, 27 травня 22-річний хлопець з діагнозом "аутизм" і його мама гуляли по місту. Він катався на велосипеді. До них підійшли поліцейські затримали юнака нібито за гучні крики. При цьому вони застосовували грубу силу, ігноруючи будь-які доводи. Про це повідомила мати потерпілого.

Жінка розповіла, що під час прогулянки до них підійшли поліцейські і нібито за галасливу поведінку затримали молодика у відділ. Вони виявляли нелюдське ставлення, душили хлопця кілька разів по дорозі у відділення і зав'язували рот і голову футболкою.

"Коли приїхала швидка допомога, я зраділа, що нарешті-то все з'ясується, і сина заспокоять і відпустять. Але лікар швидкої допомоги у хамській формі сказав мені, що саме він стоїть на обліку, йому нема чого робити серед нормальних людей", - розповідає Іванова.

До приїзду швидкої молодої людини тримав за ґратами черговий Євген Апокін близько трьох годин. Він повністю ігнорував слова матері про хворобу сина і те, що його неможливо заспокоїти за допомогою наручників. Весь цей час хлопець кричав і просив зняти наручники. Співробітники поліції викликали швидку психіатричну допомогу.

Популярні новини зараз

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Володимир Зеленський повідомив про відступ окупантів - воїни ЗСУ звільнили місто

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Показати ще

"Далі це скидалося на поганий сон. Сина відволокли в сусіднє приміщення, з якого я чула його крики: "Навіщо ви мене душіть!" Коли я намагалася до нього прорватися, співробітник поліції вивів мене з відділення. Далі швидка відвезла його в 4-у психіатричну лікарню, звідки його на наступний день відпустили. Лікар 11-го відділення цієї лікарні Мощевитин Сергій Юрійович мені сказав, що у нього нормальний стан і немає причин для госпіталізації", - розповідає мати потерпілого.

Поліція на даний момент ніяк не прокоментувала подію.

Всього рік тому Москва бахвалилась, як підтримує людей з аутизмом:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Путіну присвоєно звання «людина року» ОССRP - міжнародною організацією репортерів, що розслідують корупцію, зі штаб-квартирою в Сараєво.

Щорічно цієї сумнівної честі удостоювалися політик, який вніс найбільший внесок у забезпечення і стимулювання організованої злочинної діяльності», зазначає в прес-релізі організації.