У неділю, 20 травня, у Венесуелі, Південна Америка, почалися дострокові вибори президента. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Виборці визначаться, кого хочуть бачити на пості президента протягом наступних шести років.

За пост президента борються чотири кандидати: нинішній глава держави Ніколас Мадуро, який претендує на другий термін. Його основний суперник - висуванець від партії "Прогресивний авангард" Енрі Фалькон. Також серед кандидатів інженер Рейнальдо Кихада і колишній пастор Хав'єр Бертуччі.

Найбільші опозиційні партії у виборах брати участь не будуть. Противники Мадуро вважають, що перенесення виборів із кінця року на травень порушує демократичну процедуру волевиявлення.

Популярні новини зараз

Українським водіям затиснуть лещата: завалять податками, мало не здасться

Курс валют на завтра: долар і євро розправили плечі, гривня пишається, як пава

У 2020 році пенсії збільшать втричі: кому пощастить відхопити ласий шматок

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

У виборах зможуть взяти участь 20,3 млн венесуельців, ще 107 тис. громадян проголосують за кордоном.

Нагадаємо, через те, що Росія зараз не зможе перемогти у протистоянні з НАТО, вона готує диверсії на Балканах.

Як говорить офіцер ЦРУ Майкл Дж Сулік, у планах президента Росії Володимира Путіна реалізація стратегії, що названа "доктриною Герасимова", яка робить ставку на "військові засоби прихованого характеру", з сильним ухилом на дії, що мають характер інформаційної війни.

За словами офіцера ЦРУ, в планах Путіна створення хаосу. Президент Росії буде піддавати сумніву зв'язки, які з'єднують членів НАТО, забиваючи клин між ними та їхніми народами, дискредитувати демократичні уряди.

Крім того, в Києві біля будівлі Верховної Ради розпочалася акція протесту під гаслом "Немає виборів за законом Януковича". Основна вимога учасників мітингу - прийняття Виборчого кодексу з відкритими списками.

Почали традиційно з виконання Гімну України, як значиться в Twitter-акаунті "Чесно". Неподалік від будівлі парламенту зібралися переважно представники громадських організацій. На Площі Конституції вже зараз - кілька сотень активістів виступають за зміну виборчого кодексу.

Дивіться сюжет про вибори

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Порошенко передумав щодо Криму.