Глава Чечні Рамзан Кадиров, вітаючи жителів республіки з так званим днем захисника Вітчизни, "прокляв навіки вічні" Йосипа Сталіна. Вітання він розмістив в своєму Telegram-каналі.

Кадиров розповів, що багато держав вели війни, намагаючись "підкорити Чечню".

"Однак жодна з цих воєн не йде ні в яке порівняння з репресіями Йосипа Сталіна (будь він проклятий на віки віків) проти чеченського народу. У світі небагато випадків, коли протягом доби знімали з рідних місць і відправляли на вірну смерть, на поступове вимирання цілі народи. Двадцять третього лютого 1944 року Сталін це зробив ", - написав Кадиров.

Глава Чечні також згадав, що його народ через Сталіна позбавили всього - "рідної землі, рідних домівок, нажитого століттями, загнали в скотинячі вагони, відвезли і викинули".

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, чому українці більше не святкують 23 лютого.