Чинушам на замітку: Євросоюз поновив чорний список офшорів

поділитись
Всім країнам, які залишилися в списку, Рада ЄС настійно рекомендує внести необхідні зміни

Три країни і території були виключені Радою Євросоюзу зі списку юрисдикцій ЄС, що не співпрацюють у сфері оподаткування, і ще три включені до цього переліку.

"13 березня 2018 Рада видалила з цього списку Бахрейн, Маршаллові Острови і Сент-Люсії і додала Багамські Острови, Сент-Кітс і Невіс та Віргінські острови США", - йдеться в повідомленні європейського відомства. Тепер в списку несумісних залишається 9 юрисдикцій: Американське Самоа, Багами, Гуам, Намібія, Палау, Сент-Кітс і Невіс, Самоа, Тринідад і Тобаго, а також Віргінські острови.

Таким чином, новий список покликаний сприяти сумлінному управління в сфері оподаткування в усьому світі. Крім того, в документі є рекомендації про кроки, які необхідно зробити для виключення зі списку.

Всім країнам, які залишилися в списку, Рада ЄС настійно рекомендує внести необхідні зміни. Оскільки їх податкове законодавство, політика і адміністративна практика призводять до втрати доходів для держав-членів ЄС.

Офшори українських політиків

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в гучному офшорному скандалі з "райськими" документами засвітилися не тільки представники світової політики, а й зірки шоу-бізнесу. Зокрема, з офшорними рахунками пов'язані такі жителі Голлівуду як актриса Кіра Найтлі, співачка Мадонна і Боно. "Не тільки політики, але й відомі зірки названі в" Райських паперах "- Боно, Мадонна і актриса Кіра Найтлі", - йдеться в матеріалі журналістів видання Daily News.

Крім того, десять мільйонів фунтів британська королева Єлизавета вклала в офшори з приватних станів. Про це стало відомо після того, як оприлюднили так звані "Райські документи". Відомо, що Герцогство Ланкастерського інвестувало в фонди на Бермудських та Кайманових островах. На сьогоднішній день герцогство керує станом глави монаршої родини. Загальна сума становить 500 мільйонів фунтів.

Незважаючи на те, що в таких вкладеннях королеви немає нічого незаконного, в оприлюднених документах видно, що кошти інвестовані в лізингову компанію BrightHouse, яку звинувачували в збагаченні на бідних.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
офшори, панамагейт, папери
Невідомий вчинив стрілянину в школі Флориди
0
0
18:31 20.04.2018
Цей факт викладено в записах колишнього директора ФБР
0
0
15:08 20.04.2018
Мда, це змушує замислитися, а чи варта економія таких ризиків
0
0
14:21 20.04.2018
Схема, за якою "розвели" сина засновника інформканалу "стара як світ"
0
0
14:00 20.04.2018
Адміністрація Трампа "не боїться використовувати ці інструменти"
0
0
13:25 20.04.2018