У четвер, 3 травня, відбулася конференція після фінансового звіту, яку провів засновник і генеральний директор компаній Tesla і SpaceX. Деякі питання Маску здавалися нудними і він не вважав за потрібне на них відповідати. Після цього конференц-колла акції його компанії впали на 5%, а особисто Ілон втратив 300 мільйонів доларів.

"Під нудними питаннями можливо він мав на увазі жорсткі. Я сподіваюся, що фанати Tesla вміють плавати, тому що без нудних відповідей на жорсткі питання виглядає так, ніби Маск веде їх прямо у воду", - коментує ситуацію аналітик Дейв Салліван.

Ілон Маск відмовився коментувати питання про збитковому кварталі і зазначив, що вважає питання про доходи Tesla "нудними".Крім того, було ще кілька відповідей, які, на думку аналітиків, могли призвести до різкого падіння акцій компанії.

Маск зазначив, що не вважає важливим достатній досвід його працівників. Набагато важливіше, на його думку, вміння генерувати цікаві ідеї.

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Дружина Дзідзьо втиснула апетитні форми у жовтий купальник на березі океану: а чоловік де?

Показати ще

"На мою думку, суттєве збільшення випуску без особливого зростання витрат досягається спрощенням виробництва, залученням всіх співробітників, не важливо, який у них досвід роботи, оптимізації процесів. Вражаюче, але у кожного бувають хороші ідеї, і нам тільки треба дати цьому раду", - зазначає Ілон.

Також спірним порахували заяву генерального директора про інновації. Він зауважив, що його компанія в більшій мірі фокусується саме на інноваціях, адже вважає їх чудовим методом боротьби з конкурентами на ринку.

Крім того, Ілон Маск розповів про позов на його компанію від виробника вантажних електромобілів, який упевнений, що Tesla вкрала у них дизайн.

"Це смішно. Вони судяться з нами за зовнішній вигляд вантажівки – але ніхто не купує машину за її зовнішній вигляд", - пояснює Маск.

При цьому він ніяк не відповів на питання про те, що буде з капіталізацією компанії, назвавши його нудним і попросив поставити йому запитання.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" відома американська компанія - виробник електромобілів і сонячних панелей Tesla Inc. за результатами першого кварталу має рекордні збитки незважаючи на заявлений суттєвий прогрес у виробництві Model 3.