Абсолютна байдужість росіян до чиїхось прохань про допомогу і повна відсутність взаємної підтримки просто вражає.

Про це повідомив російський журналіст Аркадій Бабченко в Facebook і розмістив відео з затриманням підлітка в Москві. На кадрах видно, як хлопця довели до істерики і він почав кричати на всю вулицю в центрі міста "Допоможіть".

Але реакція перехожих була стандартною - повна байдужість. Зреагувала лише одна пара. Підлітка спробувала відбити у поліцейських дівчинка.

Журналіст припускав, що революція в Росії почнеться не з політичних причин, а з побутових. Але цей випадок кардинально змінив його думку. Тепер журналіст упевнений, що країні ніякі революції не загрожують.

Популярні новини зараз

Батька чотирьох діточок посадили до в'язниці за нездорову любов до курочок, ще й на камеру знімав

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

"Я ось чотири місяці живу за межами Росії - і, бл...дь, я ось цю ситуацію вже не уявляю в принципі. Ось взагалі в принципі це уявити неможливо. А в Ізраїлі, де я зараз перебуваю - це неможливо навіть розповісти. Хоч з відео, хоч, без відео - тут в це просто не повірять. тут за своїх дітей порвуть. Ментів, до речі - в першу ж чергу. Ось така ситуація, коли люди в центрі столиці просто пройшли б повз викрадення дитини, який просить про допомогу - тут не уявляють в принципі. Країна, яка посеред білого дня не б'ється за своїх дітей, х й ... Або ОВС "Арбат" буде завтра рознесено по каменю, або цій країні п ... зда ", - заявив Бабченко.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, росіяни повністю розграбували фуру з пивом, яка потрапила в аварію.