Росія вже протягом десятиліть намагається підірвати демократію в США.

Про це сказав директор ЦРУ Майк Помпео, передає NBC News. "Розвідувальне співтовариство заявило, що росіяни втрутилася у вибори (президента США 2016 року) не надто вже оригінальним способом. Вони займаються цим дуже давно, вони десятиліттями намагаються підірвати нашу американську демократію", - сказав глава відомства.

Він також зазначив, що в діях Москви немає нічого нового. Однак заходи щодо посилення безпеки вжити треба.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що розвідувальне співтовариство США оприлюднило неспростовні докази втручання Головного розвідувального управління РФ в президентські вибори 2016 року.

За даними невідомого джерела, російська військова розвідка обрушила серію кібератак на постачальника програмного забезпечення для проведення голосування в США.

Популярні новини зараз
Зима не відпустить: свиняча селезінка передбачила морози, хуртовини та пізню весну, прогноз погоди від синоптика Пенсіонери отримають грошову допомогу: кому виплатять близько 30 000 грн "Блекаутні" виплати: українцям готують нову грошову допомогу Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Показати ще