У США Джина Гаспел формально очолила ЦРУ

Після офіційного призначення колишнього директора ЦРУ Майка Помпео на посаду державного секретаря США, виконувачем обов'язків глави Центрального розвідувального управління стала Джина Гаспел. Про це йдеться в офіційному повідомленні, поширеному в четвер прес-офісом ЦРУ, передає видання Укрінформ.

"Сьогодні, після приведення Майка Помпео до присяги як державного секретаря, заступник директора ЦРУ Джина Гаспел стала виконуючою обов'язки директора Центрального розвідувального управління", - зауважується в документі.

Сама Гаспел привітала Помпео з призначенням і висловила готовність працювати з ним та іншими членами команди з питань національної безпеки США.

"Для мене честь очолити ЦРУ в критично важливий час", - зауважила Джина Гаспел.

Популярні новини зараз
Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Як раніше передавав портал "Знай.ua", комітет Сенату затвердив кандидатуру Майка Помпео на посаду держсекретаря Сполучених Штатів Америки.

За затвердження запропоновану президентом США Дональдом Трампом кандидатуру Помпео вже виступили 54 сенатора з 100, голосування досі триває. Багато демократів вважають Помпео занадто затятим.

Кандидатуру Помпео винесли на голосування загальним складом сенату. Лідер більшості Мітч Макконнелл заявив, що у Сенаті достатньо голосів, щоб на цьому тижні підтвердити кандидатуру Помпео. Це дозволить Помпео взяти участь в саміті НАТО в п'ятницю.

Нагадаємо, Сенат Конгресу Сполучених Штатів затвердив кандидатуру генерал-лейтенанта Пола Накасоне на посаду директора Агентства національної безпеки (АНБ) і Кіберкомандування США.

Генерал-лейтенант Пол Накасоне також очолить Кіберкомандування США.

"Генерал-лейтенант Пол Накасоне був схвалений Сенатом у вівторок, ставши наступним директором Агентства національної безпеки США і командувачем Кіберкомандування США", - йдеться в повідомленні The Washington Post.

Накасоне змінив чинного главу АНБ і Кіберкомандування США Майкла Роджерса, який займав ці посади з 2014 року і заявив про намір піти у відставку на початку січня.