Творчі пориви російських політиків часом забавляють, а часом заганяють у глухий кут: на президентські вибори, які пройдуть наступного року, громадян вирішили залучати за допомогою флешмобів і потішних мемів. По всій видимості, саме тих громадян, які не бачать сенсу в голосуванні, оскільки результат і так всім зрозумілий.

Як повідомляється в конкурсній заявці "ІМА-консалтинг", з росіянами працюватимуть в соціальних мережах, відстежуючи, як користувачі реагують на ті чи інші флешмоби, які будуть пропонувати виборцям: "добігти до виборів" або зробити селфі на фоні виборчої дільниці. До слова, "ІМА-консалтинг" переміг на творчому конкурсі Центрвиборчкому, що не дивно: компанія навіть грамоти вигадала для авторів найвдаліших селфі.

У заявці зазначається, що для поширення інформації про кампанію Путіна будуть використовувати найбільш "ходові" меми. Для прикладу автори пропонують таку фразу: "Куди пішов Малахов? На вибори". Вибори президента Росії на наступні шість років відбудуться 18 березня 2018-го.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що експерти розповіли про майбутнє росіян після виборів.

Популярні новини зараз

Жінка народила дочку в 67 і нарвалася на жорстке цькування: як живе зараз найстаріша мама країни

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще