Російська Федерація, на яку особливо не діють заклики і звернення світової спільноти, буде ізольована ще на півроку: Європа прийняла рішення продовжити санкційні обмеження до кінця 2018 го. Глави держав і урядів Європейського Союзу прийшли до цього рішення одноголосно.

Про це з посиланням на дипломатичне джерело повідомляє інформаційне агентство Reuters.

ЄС не планує послаблювати обмеження, введені на російські сектори енергетики і фінансів.

"Була дуже коротка дискусія з Росії, Україні і мінським угодами, яка привела до політичного рішення про продовження санкцій ще на шість місяців", - цитує агентство своє джерело.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Погода 22 вересня нагадає українцям про зиму: привіт, заморозки

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Показати ще

Також стало відомо, що в європейській Раді, а саме в кулуарах саміту, німецький канцлер Ангела Меркель і французький президент Еммануель Макрон коротко поінформували європейських лідерів про те, як проходить реалізація Мінських угод, а вірніше, як не проходить, оскільки Росія просто ігнорує всі вимоги і заклики. Власне, режим санкцій прив'язаний саме до цієї ситуації.

"Було сказано, що ніяких змін немає. Відповідно, санкції тривають. Режим санкцій залишається без змін", - заявляє джерело.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що резолюцію з вимогою негайно звільнити всіх українських політв'язнів, що знаходяться в Росії, прийняла Парламентська Асамблея Ради Європи. Свій голос "за" віддали 77 депутатів, не голосували 15, "проти" не проголосував ніхто.

Ми також писали про те, що парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) отримала нового керівника: свіжоспеченим президентом стала депутата від Швейцарії, соціалістка Ліліан Морі-Паскье.Вона є четвертою жінкою, яка очолила ПАРЄ. Вона була єдиним кандидатом на пост глави організації.