Ураган Харві, який обрушився на південь США, зруйнував тисячі будівель, через що багато людей залишись без домівок.

Найбільше дісталось Х'юстону у Техасі - місто майже повністю затопило водою. Однак деякі мешканці продовжують насолоджуватись життям навіть у таких умовах.

Будинок Сола Салдани затопило по коліно. Чоловік побачив, що у воді плаває риба та вирішив її зловити. Домашню рибалку та пірнання Сола зняла його донька та поділилась записом у соцмережі.

Зазначимо, що ураган Харві визнали найсильнішим за останні 12 років з часів урагану Катріна, який у 2005 році майже повністю знищив Новий Орлеан у Луїзіані.

Популярні новини зараз
Замість відновлення великих ТЕЦ: владі підказали, як не лишити домівки без опалення Мінімальна пенсія зросте до 7374 гривень: коли чекати підвищення Нові тарифи на тепло та гарячу воду: хто отримає збільшені рахунки Забудуть про уроки на тиждень: школи оприлюднили графіки весняних канікул по регіонах
Показати ще

Жертвами урагану Харві стали щонайменше восьмеро людей.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стихійне лихо у Техасі показали з космосу.