У мережі набирає популярність історія 32-річного Ахмеда, який благополучно проживає собі на допомогу, оформлену на шість дітей і двох дружин.

Ахмед не соромлячись розповів журналістам, що дуже вдячний Ангелі Меркель, яка буквально втілила його мрію: він живе в доглянутій і безпечній європейській країні з усією своєю родиною на виділені державою гроші.

"Вона єдина людина, яка щиро відчула страждання сирійців. Я також дякую і всім німцям за проявлене співчуття до мого народу", - говорить Ахмед кореспондентам.

В той же час чоловік ніде не працює і не збирається. Сирієць може відвідувати безкоштовні мовні курси, йому також запропонували варіанти для працевлаштування. Але йому це ні до чого: тих грошей, які виділяються на багатодітну сім'ю, вистачає, щоб жити у своє задоволення. Ахмед також не платить за будинок: все безкоштовно. З додаткових вигод - камін і великий плоский телевізор.

До слова, у себе на батьківщині Ахмед трудився некваліфікованим робітникам, до того ж він неписьменний.

Популярні новини зараз
Чмоня поїде додому: нехай радіє і більше не бере зброю до рук Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" "В Україні почнуть призивати в армію навіть школярів", або що цього разу вигадала російська пропаганда Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися"
Показати ще

Крім того, незважаючи на те, що в ФРН заборонена полігамія, Ахмеду дозволили перевезти в країну свою другу дружину. Цікаво й те, що друга його дружина, вийшла заміж, коли їй було всього 13 років, що також заборонено законом Німеччини і не може бути легітимним. Першій дружині на момент вступу в шлюб було 14 років. Однак Ахмед називає себе правовірним мусульманином і посилається на норми шаріату. Він не соромлячись розповів журналістам, що хоче чотирьох дружин і десять дітей.

Німців обурило таке ставлення до законів, яких вони свято дотримуються. Активісти намагаються подати на районну владу до суду за пропаганду полігамії.

Публікація інтерв'ю з Ахметом викликала бурю обурення в мережі. У коментарях німці оцінили допомогу одній подібній сім'ї в 7000 євро на місяць, що ніяк не вкладається в їхню логіку, адже щоб досягти таких прибутків, їм доводиться багато працювати.

"Медичне страхування, зубні протези, житло, автобус і проїзд, міжнародні водійські права, безкоштовний Wi-Fi і все це безкоштовно!", обурюються вони.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Ангелі Меркель запропонувала удвічі збільшити кількість сирійських біженців, яких можуть прийняти країни Євросоюзу за квотою ООН.