Є багато факторів, які негативно впливають на людину. Іноді нам буває так важко, що можна повірити, ніби всередину забрався демон і рве душу в різні сторони.

Гримерка Келлі Одел надихнулася подібним досвідом депресії, внутрішніх переживань, розладом психіки і виткала незвичайний костюм з латексу.

Фотографії костюма

Популярні новини зараз
В Україні подорожчала комуналка: за що доведеться платити більше Чергове жахливе передбачення баби Ванги на 2022 рік здійснилося: що ж буде далі? Ціни на яйця і муку спустошать гаманці українців у серпні: продавцям довелося знову підняти ціни На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

Крім того, що Келлі створила страхітливий костюм, вона вирішила влаштувати в ньому фотосесію, щоб показати, що відбувається в засіках людини при депресії і глибоких переживаннях. На створення шедевра пішло дев'ять днів.

Так як неймовірно складно уявити, що твориться у людини в душі, дизайнер запросила для участі в зйомці Сьюзі Камінг. Ця дівчина, своїх переживань розуміє, що таке, коли тебе рвуть на частини зсередини.

У моделі вийшло пояснити, як виглядають її стадії сильній депресії і що вона відчуває при цьому. Завдяки її старанням вдалося зробити костюм реалістичним.

Фіналом стало всепоглощающе моторошне видовище: сковують руки і душать, а особи кричать, плачуть і корчать гримаси.

На завершення, Келлі включила в проект амбіграмму. У ній говориться: "Я в порядку", — а якщо слова перевернути, то виходить "Врятуй мене".

Невеликий штрих додала і маска на обличчя, якій гримерка проілюструвала, як ми ховаємо своє справжнє обличчя за натягнутою посмішкою і таким чином маскуємо внутрішню біль.

Дивіться сюжет про жахи

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Києві влаштували фестиваль культур народів світу.