Адміністрація соціальної мережі Facebook придумала спосіб, як захистити фотографії своїх користувачів від незаконного використання та розповсюдження без відома власника.

Як повідомляється на сайті мережі, у тестовому режимі розпочала працювати спеціальна функція для захисту "авторських прав" і вона вже доступна жителям Індії.

За інформацією адміністрації Facebook, при активації цієї функції користувачем навколо його фотографії профілю з’явиться тонка синя рамка зі значком щита внизу. Як наслідок: відвідувачі профілю не зможуть завантажити знімок або відправити його кому-небудь в особистому повідомленні. Також сторонні користувачі, за винятком друзів, втратять можливість відзначати когось на фото, а в додатку Facebook для Android, "по можливості", буде недоступна опція зробити скріншот з захищеним зображенням.

Що ж стосується захисту від скріншотів веб-версії і в додатку для iOS, користувачі зможуть окремо додати на фотографію профілю напівпрозорий шар з доступних візерунків. Як відзначають в компанії, наявність такого візерунка на 75% знижує ймовірність копіювання фотографії кимось стороннім.

Після того, як стануть відомі результати тестування в Індії та будуть отримані відгуки, адміністрація соцмережі вирішуватиме питання про запуск цієї функції для інших країн.

Популярні новини зараз

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", вітчизняний аналог "ВКонтакте", соцмережа Nimses шаленими темпами набирає популярність.