Facebook виявив фабрику кремлеботів

поділитись
В соцмережі виявили російських провокаторів

Facebook виявив російську кампанію, яка пропагувала у соцмережі суперечливі соціальні та політичні месседжи. Її просувала фабрика тролів у Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє ВВС. За даними компанії, за останні кілька років на кампанію витратили приблизно 100 тисяч доларів. Її прикривали рекламними оголошеннями, яка не підтримувала жодних політиків, а натомість фокусувалася на таких темах, як імміграція, раса та рівні права.

Facebook почав співпрацювати з американськими слідчими у цьому питанні. Докази передали спеціальному прокурору Роберту Мюллеру. Саме він контролює розслідування імовірного втручання Росії у президентські вибори у США.

Рекламні оголошення перенаправляли користувачів на сотні акаунтів, які поширювали фейкову інформацію. Цим самим порушувались правила Facebook. Головна мета цих оголошень – внести розбрат.

В компанії вважають, що частина акантів безпосередньо пов'язана з фабрикою тролів в Санкт-Петербурзі, яка сама себе називає Агентством з вивчення інтернету. Керівник служби безпеки соцмережі Алекс Стеймос зазначив, що вказані профілі вже закриті.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, волонтер побачила тривожну в ситуацію в Росії, яку розпалюють кремлівські пропагандисти.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
Facebook, росія, пропаганда
Вибір редакції, Суспільство
24.04.2018
Наразі життю потерпілих нічого не загрожує
0
0
19:17 24.04.2018
Ще до того, як малюку виповниться рік, Єлизавета ІІ стане багатшою на 50 мільйонів фунтів стерлінгів
0
0
17:40 24.04.2018
Неочікувані перестановки на політичній арені
0
0
15:30 24.04.2018
У Кремлі вважають, що порівнювати ці події "недоречно"
0
0
14:42 24.04.2018