Активістка руху Femen у Мадриді влаштувала "голу акцію" під час зустрічі міністрів юстиції Білорусі та Іспанії.

Про це повідомляє видання "Білоруський партизан".

Під час зустрічі міністрів юстиції Білорусі та Іспанії Олега Слижевського з Рафаелем Катала 28 травня оголена до пояса дівчина вийшла до будівлі міністерства в Мадриді з плакатом " Жыве Беларусь! Without Lukashenko!". На її тілі також були написи, що стосуються країни і президента.

Пізніше на сторінці організації в Facebook з'явився пост про акцію, про ситуацію з правами людини в Білорусі, про страти. У ньому також згадується, як обійшлися з активістками після акції біля будівлі КДБ у Мінську в 2011 році.

FROM MADRID TO MINSK: FREE BELARUS FROM DICTATORSHIP! BELARUS WITHOUT LUKASHENKO. From 1994, Belarus, known as the...

Posted by FEMEN on Tuesday, 29 May 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", активістка жіночого руху Femen під час недільної меси Папи Римського на центральній площі Ватикану Сан Петро в оголеному вигляді "годувала" дитину грудьми.

На тілі активістки віднівся напис: Alma Mater (з лат. Мати -годувальниця).

Такий  протест був спрямований проти католицької церкви -  Femen засуджують її позицію щодо абортів, спільноти ЛГБТ та насильства щодо жінок.

Під час акції сама жінка була затримана, її забрали з площі. Також поліція затримала журналістів, які знімали протест. Поліція вилучила зняті фото та відео матеріали у більшості репортерів.