У Росії придумали виправдання своїм невдалим запускам нових крилатих ракет з ядерною установкою.

Член експертної ради колегії ВПК Росії Віктор Мураховський заявив, що інформація в американських ЗМІ не відповідає дійсності, оскільки американська розвідка могла прийняти кидкові випробування за позаштатну ситуацію. Відзначається, що під час таких випробувань не працює основний двигун.

За його словами, американські ЗМІ дізналися про провал випробувань, оскільки їм "злили" супутникові знімки у NRO (Національне управління військово-космічної розвідки США. — Ред.).

Популярні новини зараз

Володимир Остапчук обрав незвичайне "прізвисько" для своєї дружини: "Англо-відьма"

Українку відокремили від чоловіків у церкві через "традицію": "Не можна, щоб жінки відволікали"

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Показати ще

"Проте вони (ЗМІ. – Ред.) поняття не мають про програму випробувань, про який етап випробувань йде мова. Швидше за все, мова йде про кидкові випробування", — сказав Мураховський.

В якості прикладу він навів випробування "Сармата", коли "повнорозмірний виріб також вилітає з шахти, пролітає кілька кілометрів, при цьому не включає свої основні маршові двигуни і падає на землю".

У свою чергу, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, коментуючи інформацію про провал випробувань, заявив, що в цьому питанні "потрібно слухати тільки президента Російської Федерації".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підрозділ американської розвідки, який займається питанням озброєння, вирішило дослідити, наскільки "ядерні" погрози російського президента Володимира Путіна близькі до реальності. І як виявилося, хвалені ракети з нібито необмеженим радіусом дії з тріском провалили абсолютно всі випробування.

На початку року Путін активно готувався просувати свою незмінну кандидатуру на вибори президента РФ. Не дивно, що він використовував традиційний метод – похвалитися ракетами "далекого ураження". На умовах анонімності американським фахівцям вдалося дізнатися, що чотири рази поспіль в період з листопада по лютий цю техніку тестували, і кожен раз провалювався.

Розвідка США зробила висновок, що найдовший випробувальний політ тривав всього більше двох хвилин, а ракета пролетіла 22 милі, перш ніж втратити контроль і розбитися. Найкоротший тест тривав чотири секунди, коли ракета пролетіла п'ять миль.

Як повідомляв портал "Знай.uа" РФ може повернутися до використання міжконтинентальних балістичних ракет "Сатана" для запуску космічних апаратів, відродивши проект "Дніпро" без участі України.