Гайки закручуються: росіянин жорстоко поплатився за лайк в соцмережі

поділитись
У Росії арешт за лайки став не просто жартом, а суворою реальністю

Інцидент стався на Далекому Сході Росії, в місті Радянська Гавань в Хабаровському краї. На доктора було заведено кримінальну справу про екстремізм за один лайк в соціальній мережі "Однокласники". Про це повідомляє адвокат підозрюваного Суковатов.

Чоловік поставив "клас" під картинкою, в якій засуджувалося участь росіян у війні на сході України. Настав час росіянам вести себе обережно в інтернеті або їхати з наддержави. Тепер лікаря, який навіть не створив картинку, а тільки зазначив її "лайком" загрожує справжня судимість.

Користувачі мережі зазначили, що "гайки закручуються" і потрібно припинити "лайкати" і переходити на інші, більш захищені месенджери і соціальні мережі.

Слідство підозрює чоловіка у публікації "висловлювань, спрямованих на приниження гідності групи осіб російської національності". При цьому прокуратура клопотала про арешт підозрюваного, однак суд залишив його на волі.

Захисник лікаря надав суду докази того, що сам підзахисний не завантажував зображення. Повідомляється, що це зробив якийсь житель України і слідства буде надана інформація про нього.

Кримінальне провадження проти чоловіка з Хабаровського краю було порушено за рапортом співробітників органів держбезпеки.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" скандально відомий російський протоієрей Олексій Чаплін взявся "реабілітувати" православ'я і розповісти про роль церкви у житті віруючих. Але зробив він це у своїй традиційній манері – так, що відразу не зрозумієш, попередження чи це від священика, або навпаки "провісник Апокаліпсису".

Його слова могли залишитися непоміченими, але на них вчасно звернули увагу місцеві ЗМІ. Мовляв, нарешті Чаплін таки почав називати речі своїми іменами.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
лайк, тюрьма, екстремізм
Вже восени Путін може поїхати на свадбу німецького політика
0
0
18:42 19.08.2018
На полігонах півострова знаходиться 60 одиниць озброєння
0
0
17:48 19.08.2018
П'яненька Собчак показала як голосно розважається на вкрадені в українців гроші
0
0
17:32 19.08.2018
США налаштована зменшити залежність Європи від Росії
0
0
17:30 19.08.2018
Тоді Меган і подумати не могла, що сама незабаром стане герцогинею
0
0
17:26 19.08.2018