М'янма – невелика країна в Азії. І останнім часом там відбуваються жахливі речі. В інтернеті з'явилася величезна кількість заголовків з ключовою фразою "Геноцид в М'янмі". І дійсно, там зараз все дуже страшно, особливо для представників народності рохінджа, мусульман за вірою. Більшість з них зуміли втекти з країни в сусідній Бангладеш, але ті, хто не встиг, стали жертвами насильницьких розправ.

Що зараз відомо про геноцид в М'янмі

Всього представників національності рохінджа в М'янмі близько 73 тисяч, і за останні два дні, за даними ООН, у збройних сутичках загинуло щонайменше 4 сотні. При цьому, влада М'янми заявляє, що більшість загиблих або зниклих без вести це "бойовики-рохінджа". До того ж, за словами політиків країни, представники мусульман не тільки провокують збройні конфлікти, але і звинувачуються в підпалах монастирів, образів Будди, а також шкіл і будинків у штаті Ракхайн.

Але, в цей же час, представники меншості рохінджа розповідають, що силовики не тільки застосовують насильство, але і просто спалюють будинки, живуть звичайні мусульмани.
Представники організації з захисту прав людини Amnesty International, які зараз знаходяться в М'янмі, говорять, що стали свідками жахливих речей. В країні зараз дуже багато випадків позасудових страт, групових згвалтувань, вбивств малолітніх дітей і старих.

Фахівці ООН говорять про те, що це, швидше за все, здійснення плану влади М'янми з вигнання мусульман рохінджа з країни, які вже кілька десятків років живуть в країні.

Популярні новини зараз
"Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію РФ може відкласти наступ через несподівані обставини
Показати ще

Український журналіст зазначив: "У М'янмі, тільки за серпень буддистська влада вбила понад 3 тис. мусульман племені рохінджа. Взагалі, ситуація з цією етнічною групою відверто нагадує геноцид, навіть етноцид. Сьогодні біля посольств М'янми в різних країнах світу проходять численні акції протесту".