Президента Зімбабве Роберта Мугабе заарештували силовики, хоча не так давно у нього був рейтинг 86%.

Такі події змушують провести паралелі з російським президентом, у якого рейтинг також був завжди близьким до африканського лідера.

На думку українського журналіста Віталія Портникова, це сталося, тому що еліті і силовикам остаточно набрид такий правитель. У них просто здали нерви, тому що 93 річний старий вже не розумів, де він знаходиться.

"Так колись українські силовики, переконавшись в неосудності Януковича, залишили переляканого рецидивіста наодинці з повсталим народом. Янукович, правда, встиг втекти - Мугабе не вдалося і цього. Цікаво, що вийде у Путіна", - додав Портніков.

Популярні новини зараз

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Показати ще

Жителі Зімбабве радіють арешту Мугабе

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Головнокомандувач армії Зімбабве Костянтино Чівенга висунув голові республіки Роберту Мугабе ультиматум, оточивши столицю Хараре танками. Безсмертний глава республіки, який править вже 37 років, ніяк не відповів на ультиматум. Тому армія пішла на рішучі дії. За словами очевидців, танки перекрили автомагістралі, які ведуть в місто. Також, в мережі повідомляють, що озброєні люди захопили офіс державної телевізійної компанії ZBC. Президенту дали добу, щоб він покинув палац.