З 2 липня в дію вступає указ президента РФ Володиимра Путіна про присвоєння ряду танкових дивізій назв українських міст. Після появи цієї новини соцмережі активно взялися обговорювати даний інцидент, бурхлива реакція користувачів не забарилась.

Відзначається, що найменування було присвоєно "з метою збереження славних військових історичних традицій, виховання військовослужбовців у дусі відданості Батьківщині та вірності військовому обов'язку".

Відповідно до указів, 6-й танковий полк російської армії отримав найменування "гвардійський Львівський", 68-й танковий полк - "гвардійський Житомирсько-Берлінський", а 163-ою танковий полк - "гвардійський Ніжинський" і т.д.

Нардеп Володимир Ар'єв прокоментував рішення Кремля: "Ці погано замасковані під" пам'ять

Популярні новини зараз

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Подруга Наді Дорофєєвої Ольга Шелбі зі "Школи" втекла до Путіна на побачення: "Вийшло закохатися"

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Леся Нікітюк відкрила пікантний секрет, виставивши зад: "Робоча сторона"

Показати ще

"Другої світової назви мілітаристських угруповань свідчать про те, що у нас попереду нелегкі часи. І не тільки у нас. Але там продовжують Північний Потік-2. Точно як СРСР, перед нападом Гітлера відправляв нацистам зерно і метал".

"От ідіот",

"Точно, як Гітлер",

"Погана новина. Поході, х ** ло готується до великої війни",

"Прихована окупація",

"У нього кипить в черепній коробці, що Україна виходить з-під його контролю", - дкоментують користувачі мережі.

Головна мрія Путіна. На що перетворюється Донбас

Президент Росії Володимир Путін хоче зробити з тимчасово окупованого Донбасу українську Чечню, щоб мати вплив на владу в Україні.

Таку думку висловив відомий блогер Денис Казанський.

Зокрема, він розповів, що окупаційні війська потрохи перетворюють колись цвітучий Донецьк на цілком занепалий та розвалений край, якою у далекі 90-ті була після воєнна Чечня. Казанський підкреслив, що кожен житель окупованого Донецька цілком розділяє його погляди.

Дивіться: Миротворці на Донбасі. Коли вони там з'являться

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", любителька селфі зганьбила "гордість" Путіна. Курйозна аварія з дівчиною за кермом на території Кримського мосту потрапила на камеру. На кадрах видно дівчину, яка під час поїздки за кермом захопилася публікацією селфі в соціальну мережу. У результаті цього вона не помітила Mini Cooper, який їхав попереду.