Рубль отримав удар від санкцій та посилення монетної політики в США і в результаті подешевшав на 8 відсотків до долара в 2018 році. Цей показник удвічі перевищує втрати будь-якої іншої валюти в даній групі на пострадянському просторі. Про це повідомляє Bloomberg.

У Банку Росії впевнені, що без санкцій Америки, які були введені в квітні, він міг бути на 4% міцніше. А от лідером рейтингу стала національна валюта України – плюс 7,14%. За нею йде Грузія з показником в плюс 6,1% та Молдови плюс 1,69%.

Чотири валюти з пострадянського простору в поточному році показали зростання і потрапили в топ-10 по динаміці в світі. А ось Росія страждає від зміни настроїв інвесторів.

На даний момент над Росією витає аура ризику і вона перетворює її колишніх супутників у відносно більш безпечні країни при тому, що їх ринки не порівнянні за розмірами з російськими.

Популярні новини зараз

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Наталя Могилевська зізналася, чого боїться найбільше: "Було справжньою мукою"

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

Члени митного союзу, Казахстан і Білорусь, при цьому також відчули на собі наслідки квітневих санкцій США, адже Росія для них є головним торговим партнером.

Дивіться прогноз на курс гривні в 2018:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" доак повідомив НБУ, з 1 липня в Україні підприємства торгівлі і сфери послуг у разі відсутності монет дрібних номіналів будуть округляти суму розрахунків готівкою за товари і послуги:

"Заокруглення буде застосовуватися тільки в разі відсутності монет дрібних номіналів при розрахунках готівкою. У разі наявності у покупця монет дрібних номіналів він і надалі може ними розраховуватися, а в разі наявності таких монет у продавця він може видати покупцю здачу цими номіналами", – йдеться в заяві.