Про це з'явився пост у соцмережі Facebook. Один із співробітників корпорації Google виклав фото, на яких його колеги з різних міст, де розташовані офіси Google, одяглися у вишиті сорочки та сукні з нагоди дня вишиванки.

Серед гугловців, які підтримали акцію, лише декілька мають українські корені. Ще їхні дідусі і бабусі емігрували з України. Є такі, що одружені з українками. Всі вони беруть активну участь у допомозі військовим та переселенцям, постраждалим від військового конфлікту на території України.

Відзначимо, що вишиванки чудово виглядають в будь-якій країні.

Маунтін-В'ю, Каліфорнія (Кремнієва долина), США

Лондон, Великобританія

Популярні новини зараз
В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців Як зупинити грип у перші години: лікар назвав головну помилку українців Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили Що робити, якщо генератор сусідів заважає своїм шумом
Показати ще

Дублін, Ірландія

Цюріх, Швейцарія

Вотерлу, Канада