До 3-річної дівчинки часто навідується привид. Вона розповіла, що бачить дух своєї уявної мами.

Американська актриса Наталі Моралес виклала у своєму Twitter-акаунті фотографію малюнка цього "привида".

Історію маленької дівчинки Рубі актриса знайшла в одному з журналів. Наталі Моралес була настільки вражена, що вирішила поділитися розповіддю з користувачами.

Дівчинка розповіла, що привид, якого вона часто баче, має жовті вії, аби спостерігати за нею у темряві.

"Це моя уявна мама, Грейтфул. Її жовті вії означають, що вона може бачити у темряві – вона приходить до мене тільки у нічний час. Іноді це мене лякає, але я завжди хочу, щоб вона повернулася. В її животі два малюки. Їй 14, але у неї ніколи не може бути дня народження", - зазначила Рубі.

Популярні новини зараз

Яке літо, така і мода: харків'янка розгулювала по метро в одній рваній штанині

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Користувачі Twitter не залишилися байдужими. Пост актриси зібрав понад 85 тисяч лайків і десятки коментарів.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у будинку британського подружжя відбуваються містичні речі. Кілька незвичайних випадків навіть потрапили на камеру.

Роберт і Пауліна разом зі своїм 33-річним сином Баррі припускають, що в їхньому будинку знаходиться портал в потойбічний світ. Причиною тому стали незрозумілі явища, які відбуваються в будинку. Кілька інцидентів були зняті мешканцями на камеру, пише The Daily Star.

Також портал повідомляв про те, що американець Адам Елліс розповів користувачам Twitter свою страшну історію, адже носити це в собі вже не в силах. Чоловік показав фото примари, який переслідує його вже тривалий час, а до цього образ дитини з проломленою головою мучив його в снах.

"Отже, моя квартира в даний час стала жертвою примари мертвої дитини, він намагається вбити мене. У снах він спочатку просто дивився на мене, але потім підвівся і підійшов до мого ліжка. Я був немов паралізований і не міг рухатися. Я прокинувся, коли він був уже поруч. в ще одному сні я був в бібліотеці, де дівчина запитала: "Ти бачив Девіда?", - написав Адам.