Сім з половиною років у виправній колонії загального режиму проведе 73-річна рецидивістка-шахрайка Віра Пендонен.

Такий вердикт їй виніс Муромський міський суд Володимирській області за те, що під приводом магічних обрядів жіночка умудрилася вкрасти понад три мільйони рублів, передають росЗМІ.

Літня дама ромської національності має дуже багату кримінальну біографію і цілком може стати прототипом для якого-небудь кримінального бестселера. Протягом півтора десятка років вона у якості чаклунки гастролює регіонами Росії і вже не раз світилася у зведеннях правоохоронців.

Слідство встановило, що Пендонен брала у клієнтів гроші та коштовності нібито для проведення магічних обрядів і зцілення хвороб, запевняючи, що все поверне відразу після завершення лікування. Натомість одна з клієнток циганки залишилася інвалідом, ще кілька пацієнтів не витримали нетрадиційних методів "знахарки" й віддали Богові душу.

Коли обдурені люди вимагали повернути оплату, Пендонен тікала в інше місто і там все починала по-новій.

Популярні новини зараз

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Цікавим є той момент, що в Карелії дамочка працювала цілком легально, отримавши від чиновників свідоцтво приватного підприємця на "надання послуг нетрадиційними методами".

Вартість сеансу "білої" магії у Пендонен офіційно (для податкової) становила 200 рублів. Проте реальні цифри були набагато більшими. Зневірені клієнти платили їй від п'яти до ста тисяч рублів, а одна бізнес-леді з Петрозаводська віддала шарлатанці 20 тисяч доларів за "зняття вінця безшлюбності".

Суд також зобов’язав Пендонен повернути людям усі гроші.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", мережу потішило ведмежа, що допомагало своїй господині на городі.