У Держдумі Росії пролунала пропозиція перенести столицю і замість Москви обрати нове місто. Але таку ініціативу в РФ прийняли неоднозначно.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Столицю пропонують перенести за Урал, щоб розвивати інші регіони країни.

Перший заступник представника комітету Держдуми з держбудівництва та законодавству Михайло Ємельянов вважає, що така ініціатив буде цікавою і перспективною. Але на практиці проект буде неможливо реалізувати.

"Тому що, дійсно, перенесення столиці, як правило, сприяє освоєнню того району, тієї території, куди столиця переноситися", - висловив він свою думку.

Популярні новини зараз

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

Ємельянов сказав, що переїзд столиці буде дуже витратним. Бюджет Росії не зможе осилити реалізацію проекту.

У свою чергу перший заступник представника комітету Держдуми по федеративного устрою і питань місцевого самоврядування Ірина Гусєва розкритикувала перенесення. Це, на її думку, абсолютно позбавлене сенсу.

Вона вважає, що це неправильний підхід до питання розвитку регіонів та нова столиця не допоможе в поліпшенні інфраструктури країни. Гусєва розповіла, що замість цього варто переглянути "міжбюджетні відносини" і "розвивати переваги кожного регіону".

Раніше голова ради директорів Інституту аналізу політичної інфраструктури Євген Тунік запропонував прем'єр-міністру РФ Дмитру Медведєву перенести столицю з Москви до окупованого Севастополь. Це, на його думку, допоможе легалізувати окупацію півострова.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Держдума Росії вирішила взяти під тотальний контроль особисте життя громадян.