Компанія Tesla звільнить кілька тисяч співробітників, скоротивши приблизно 9% робочої сили. 

Про це повідомляє Reuters.

Виконавчий директор компанії Ілон Маск пояснив скорочення прагненням до спрощення структури управління компанією.

"Також необхідність скоротити витрати і стати прибутковими, ми прийняли важке рішення звільнити приблизно 9% всіх співробітників", -  йдеться в повідомленні.

Наголошується, що це не вплине на здатність досягти виробничих цілей за Model 3 найближчі місяці.

Разом з тим варто відзначити, що для нового покоління спорткара Roadster компанія Tesla готує пакет SpaceX, який дозволить поліпшити його технічні характеристики.

Таку заяву зробив керівник компанії Ілон Маск. Він уточнив, що пакет оновлень буде мати таку ж назву, як і його аерокосмічна компанія. Маск сказав, що новий набір опцій для автомобіля буде "просто божевіллям".

"Те, що ми представили раніше – це був лише Roadster в базовій модифікації. Ми підготуємо для автомобіля набір опцій під назвою SpaceX. Це просто божевілля", – підкреслив він.

За словами Маска, головне завдання оновленого спорткара Roadster — випередити бензинових конкурентів за усіма можливими характеристиками.

У листопаді 2017 року був представлений новий Tesla Roadster. Автомобіль оснащений трьома електромоторами з максимальним крутним моментом 10 тисяч Нм, а також комплект батарей ємністю 250 кіловат-годин.

За даними виробника, новинка зможе розігнатися до 96 км/год за 1,9 секунди, а до 160 км/год за 4,2 секунди.

Максимальна швидкість спорткара досягне 400 км/год, запас ходу по трасі - близько 992 км

У 2020 році компанія планує почати серійне виробництво. Також будуть прийматися попередні замовлення з передоплатою $50 тис. Вартість автомобіля складе близько $200 тис.

Крім того раніше акціонери компанії Tesla на щорічних зборах не стали звільняти Ілона Маска з поста голови ради директорів і гендиректора компанії. Про це пише The Washington Post.

Акціонери не стали реорганізовувати посаді голови ради директорів і гендиректора Tesla, які зараз займає Маск, незважаючи на пропозиції деяких співвласників компанії. Маск відреагував на рішення акціонерів "дуже емоційно" і розповів, що це були "самі болісні місяці, які переживала компанія".

Також акціонери переобрали ще трьох директорів компанії, які вже займають керівні посади у Tesla.

Противники бізнесмена у складі директорів Tesla вказували, що зайнятість Маска в проектах SolarCity і SpaceX є головним аргументом проти нього, який не має в той же час бути незалежним головою ради директорів Tesla. При цьому підтримують Маска директора компанії заявили, його роль в розвитку компанії і залучення до неї уваги дуже велика.

Правління постановило, що "провідний незалежний директор захищає компанію від будь-яких потенційних проблем управління, що виникають у залежного директора, що діє на правах голови правління". Крім того, "повсякденна робота Маска" є секретом успіху компанії.

Ілон Маск показав виробництво Tesla Model 3.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що запуск ракети Falcon 9 зняли на відео.