Співробітники розвідки США заявили, що їхні помічники, котрі працюють на території Росії, перестали виходити на зв'язок. У ЦРУ припускають: це може бути пов'язано із майбутніми виборами до Конгресу.

Куди зникли російські інформатори США?

За даними The New York Times, американські розвідники не вірять, що їх джерела в РФ були скомпрометовані або вбиті. Вони вважають, що інформатори "затихли", ймовірно, внаслідок агресивних контррозвідувальних заходів Кремля.

"В результаті висилки з Росії американських дипломатів, кількість агентів цієї спецслужби в Росії значно скоротилося. Росіяни продемонстрували готовність вбивати тих, хто співпрацює з іноземною розвідкою", зазначив напередодні ветеран ЦРУ Джон Сайфер.

Як відомо, днями радник президент США Дональда Трампа з нацбезпеки Джон Болтон попередив РФ, що в офіційному Вашингтоні рішуче налаштовані дати відсіч при ймовірності будь-якого втручання у внутрішні політичні процеси.

Загалом, Конгрес США асигнував штатам загалом 380 мільйонів доларів на забезпечення безпеки майбутніх виборів у Конгрес, які пройдуть у листопаді.

З цієї суми щонайменше 135 мільйонів піде на забезпечення протистояння кібератакам, котрі, як припускають, можуть початися напередодні виборчого процесу у США.

Замінять також звичні електронні автомати для голосування. Більш безпечні пристрої обійдуться мінімум у 102 мільйони доларів.

Дивіться: Сенатори США про головні виклики для України

Нагадаємо, у В'єтнамі народний суд міста Хошимін виніс вирок двом американцям - до 14 років тюремного ув'язнення, за "спробу повалити державний лад".

Як повідомляв Знай.ua, у столиці РФ на Неглинній вулиці загорілася будівля "Банку Росії".

Також Знай.ua писав, у Бельгії затримали партію кокаїну вагою у дві тонни, на всіх пакунках був логотип російської політичної партії "Єдина Росія".