В російському Кемерово сталась просто моторошна та навіть містична історія. Чоловік, якого рідні поховали, через дев'ять днів знову з'явився на порозі їх будинку живий та неушкоджений.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Як стало відомо, на початку серпня в Кемерово була пожежа, вщент вигорів один із приватних будинків.

Згодом рятувальники дістали звідти обвуглений труп. Упізнання в морзі пройшло за всіма правилами. Поліцейські підтвердили, що родичі впізнали свого члена сім'ї. Лише сестра дещо сумнівалась, що це дійсно їх Сергій. А не даремно сумнівалась.

Потім був похорон. Коли родина справляла дев'ять днів за усопшим, сталося те, від чого просто волосся дибки.

Чоловік, якого й досі полакували прийшов додому. Правда тепер у "воскреслого" кемеровчанина із документів лише свідоцтво про смерть.

Родичі розповіли, що Сергій Гапеєв боровся з алкоголізмом. Де він увесь цей час був не повідомляється.

Здивовані родичі, які витратили на поховання 30 тисяч, тепер вимагають провести ексгумацію та з'ясувати, кому належить тіло, що згоріло в будинку.

Нагадаємо, на сході Москви чоловік став жертвою збройного нападу. Як повідомили в прес-службі міського ГУ МВС, травми йому завдав 44-річний житель столиці. За відомостями агентства "Москва", підозрюваним виявився колишній ведучий "РЕН-ТВ" Олексій Самсонов. Інцидент стався в ніч на 15 серпня біля будинку № 11 на шосе Ентузіастів.

Як повідомляв раніше "Знай.ua", чергова пекельна кара обрушилася на Крим, у окупантів паніка. В окупованому Росією Криму під Ялтою в четвер, 16 серпня, спалахнула нова велика пожежа в ущелині Уч-Кош.

Також "Знай.ua" писав, що у російському Новосибірську почалася перевірка за фактом смерті онкохворої школярки, яку півроку лікували від бронхіту через невірну постановки діагнозу.