Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що традиційні стосунки Росії зі світом ніяк не залежатимуть від санкцій.

В коментарі російським ЗМІ він стверджував, що люди в зруйнованих регіонах Сирії насправді нічого не вирішують, тоді як сама війна "просто вигадана".

Війна у Сирії

"Я так скажу: сирійський народ не винен ні в чому. Як тоді у нас в республіці було? Чеченці ніколи не були терористами. Але вони придумали війну проти Росії самі собі і пішли вбивати. Те ж саме відбувається в Сирії зараз. Складні дні позаду. Тепер там лише залишилися західні гравці, які бомблять суверенна держава. Вважаю, що зараз йде боротьба проти Росії. Це суто тиск на Росію", - прокоментував Кадиров.

Антиросійські санкції

За його словами, міжнародна спільнота нібито не обійдеться без РФ, а якщо й обійдеться, Путін все одно не змінить тактику. При цьому він не виключає, що у Заходу набагато потужніша політична підтримка, але у Кремля, на його думку, лишився останній козир – піхота. На питання про кількість кадровиків з Росії у Сирії, Кадиров утримався від чіткої відповіді, додавши, що санкції його не лякають:

Популярні новини зараз

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Показати ще

"Скільки потрібно. І ще відправляться скільки потрібно. Десятки, сотні, тисячі, скільки буде потрібно. Я вважаю, що я повинен бути там, під санкціями. Вважаю, що я якщо там не буду, це неправильно. Ми теж давно ввели санкції. Ми в Чечні Трампа і Меркель затримаємо і посадимо. Якщо будуть у нас їх рахунки, візьмемо їх. Деякі люди переживають через санкції, значить, що у них є інтереси в Європі. Вони повинні повертатися в Росію", - підсумував він.

Дивіться: Кадиров назвав єдиний закон Чечні

Як повідомляв портал "Знай.ua", Росія залишиться без головного авіаносця.