Держдепартамент Сполучених Штатів озвучив суму збитків, яка зазнала Росія в результаті санкцій.

Як повідомляє прес-служба відомства, економічні обмеження стосуватимуться й інших країн, які вирішили укласти контракт з російськими підприємствами оборонно-промислового комплексу."Деякі країни припинили закупівлі певної продукції і товарів. Ми вважаємо, що ми змогли зупинити транзакції на більш, ніж 3 мільярди доларів... Це можна вважати успіхом в частині залучення Росії до відповідальності", - розповіла Хізер Нойерт - представник Держдепартаменту.

Вона також додала, що США вводитимуть економічні обмеження проти кожного, хто порушить закон про розширення антиросійських санкцій і буде проводити транзакції.

Популярні новини зараз
Tayanna висловила бажання вийти швидше заміж і прилетіла до колишнього чоловіка: "Я в це не вірю" "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що США скасували візові санкції проти одіозного Юрія Іванщенка.